ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ου ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΑΚΙΟΥ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2024

ΜΙΛΚΑ ΖΩΗ – ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ
3 Απριλίου, 2024
1 2!!
ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ
4 Απριλίου, 2024

ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΜΑΣ!

Την Κυριακή 3 Μαρτίου πραγματοποιήθηκε  το 22ο Ατομικό Πρωτάθλημα Σκακιού μαθητών/τριών εκπαιδευτικής περιφέρειας δυτικής Θεσσαλονίκης.

Στα ατομικά πήρε τελικά μέρος μόνο ο Δημήτρης Σάρδης από το Β1 και πήρε κύπελλο κατακτώντας αήττητος την πρώτη θέση!!!
Στο ομαδικό,(όπου αγωνίστηκε μόνο η βασική τετράδα χωρίς τους αναπληρωματικούς) παίρναμε για πρώτη φορά μέρος και καταλάβαμε την τέταρτη θέση!
Πολλά πολλά συγχαρητήρια και στον Δημήτρη και σε όλα τα παιδιά στο ομαδικό!!!
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 22ου ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΣΚΑΚΙΟΥ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 2024